Huidkliniek voor pigmentvlekken in Zuid-Holland

137 huidklinieken in Zuid-Holland noemen pigmentvlekken in hun eigen gegevens, verspreid over 42 plaatsen. Hieronder staan ze per plaats.

Laserbehandeling tegen pigmentvlekken

Plaatsen in Zuid-Holland

Huidklinieken voor pigmentvlekken per plaats

Rotterdam 33

Derma KliniekHeemraadssingel 1800857600035
Clinique Elixir – Huidkliniek RotterdamZwart Janstraat 134A0103160579
Apollo Huid- en LaserkliniekPannekoekstraat 80A0102615015
Polikliniek de Blaak RotterdamBlaak 2430854881700
Skin Clinic RotterdamNieuwe Binnenweg 237A0634659346
Derma Sensation RotterdamJacob van Campenplein 1240103074815
Cosmetique TotaleJonker Fransstraat 114a0859022080
Huidkliniek dreamskin RotterdamHaagseveer 1200850606713
skin-profNieuwe Binnenweg 910631926001
De HuidkliniekWestblaak 1010882240300
DermaroseBergweg 301A0107853592
HuidtherapeutPegasusweg 200, 1e etage0885053200
Huidkliniek MiretteRamlehweg 30104122393
Huidkliniek EshalKatendrechtse Lagedijk 359-A0103071833
Clinic Lara’s RotterdamBeijerlandselaan 28-B0104321515
SkinlabGroene Hilledijk 4780628189441
Refinement ClinicBeukelsdijk 138B0681287580
Cosmetique Totale Rotterdam ZuidMaasstadweg 1080859022080
Aqua MareLaan op Zuid 6560105016166
MelaSkinLaan op Zuid 1230649141705
The Laser BarNoordmolenstraat 31 A0108407903
Your Laser ClinicHoogstraat 29a0103071936
Ella ClinicsOostzeedijk 154 A0107850428
All skin laser clinicKleiweg 99-B0636146350
PARI SKIN CLINICLodewijk Pincoffsweg 3860639551503
DERMELÍNPrinsenplein 56-A0649427143
Derma HealthcareAbtsweg 520621305339
dermal medicalVan der Duijn van Maasdamweg 2020648850211
HuidpuntCouwaelstraat 350854013194
SkintasticsOostplein 1460108186290
SKINLANDHenegouwerlaan 120A0618014346
MellaCare | Huidtherapie & schoonheidssalon | Specialisatie melaninerijke huidVierambachtsstraat 78 B
Huidtherapie MouthaanMaasstadweg 310102037866

Den Haag 22

Your ClinicJavastraat 69A0702250669
Elite Skin ClinicLaan van Wateringse Veld 3850702005962
De huidkliniek Den HaagLaan van Nieuw Oost-Indië 640882240300
SkincosmediqFrederik Hendriklaan 1540702002760
Mourits huidtherapieLaan van Meerdervoort 4340850190155
De Online KliniekBankaplein 20611807943
SKIN Den HaagValeriusstraat 210702210890
Cosmetique Totale Den HaagGroot Hertoginnelaan 390859022080
C DermacareValeriusstraat 280648344030
HuidtherapieJunoBarentszstraat 520702125747
Health and Skin ClinicBoekhorststraat 1230702195051
Huidkliniek DermacareBeresteinlaan 40614803567
Bellezza Skin ClinicAthenesingel 80703263952
CutaanBeeklaan 1440619979367
The Skin TherapyStationsweg 550614882045
Sal HuidtherapieVuurvlinderlaan 1020684314717
May Skin ClinicDagpauwooglaan 690647867951
The Skin Health SocietyJohan de Wittlaan 70617885729
Medicadermis B.V.Nieuwe Uitleg 360702050276
DermanovaclinicOeverwallaan 1370618639591
Derma SensationGalileïstraat 1380702213175
Cosmedical Skin ClinicMauritskade 650855000091

Leiden 7

De HuidkliniekHaarlemmerstraat 198/2000882240300
Huidtherapeut NL LeidenRosmolen 360885053200
Clinic Lara's LeidenBreestraat 390715427523
CEEZ Skin CareVrijheidslaan 550715149988
CosmedermaGevestigd in Gezondheidscentrum de Stevenshof, Theda Mansholtstraat 5a, Unit 1.580636101716
Art of skin by MFloris Versterlaan 62F0624747835
Medi Skin CareTheda Mansholtstraat 30302203600

Leidschendam 3

Novo Skin Clinic leidschendamPrins Frederiklaan 2010687094769
Clinic RedermalJohann Sebastian Bachlaan 970703698212
VitadermDamlaan 70 a0702042370

Voorburg 3

Faithfull SkinclinicKon. Julianalaan 330854016514
Sophie Skin careBruijnings Ingenhoeslaan 1720704062300
Natural SkinHerenstraat 1020614393506

Bleiswijk 1

Huidzorg Medisch Hart BleiswijkMedisch Hart Bleiswijk, Dorpsstraat 30885053200

Leiderdorp 1

Huidzorg RoyaleVan der Valk Boumanweg 180D0715426893

Naaldwijk 1

Clinic Of SkinSecretaris Verhoeffweg 170174503974

Zevenhuizen 1

Litteken Herstel CentrumKoning Willem-Alexanderlaan 190645685772

Zwijndrecht 1

Skin in MotionBurgemeester de Bruïnelaan 140-1 Begaande grond0630569412

Dit is wat de bedrijven zelf in hun gegevens noemen. Vraag bij twijfel gewoon vrijblijvend na.

Pigmentvlekken verwijderen in andere provincies